Rozrywka

 Ośrodek ten znany jest ze swojego bujnego życia nocnego i wielu rozrywek apr?s-ski. Na wielu trasach umiejscowione są bary i restauracje, w których możemy ogrzać się po długim zjeździe, odpocząć z przyjaciółmi lub po prostu skorzystać z leżaków i złapać kilka promieni alpejskiego słońca. Również w miasteczku mamy ogromny wybór restauracji i knajpek, które oferują tradycyjne dania kuchni włoskiej takie jak pizza czy makarony w najróżniejszej postaci. Oprócz tego niezliczona ilość sklepików z pamiątkami, tradycyjnymi włoskimi przysmakami, markety spożywcze, butiki oferujące odzież w najnowszych, światowych trendach oraz sklepy ze sprzętem sportowym.

Jeśli komuś znudzi się szusowanie na stoku może spróbować jednej z wielu dyscyplin, które są dostępne w tym rejonie. Są to m.in. rakiety śnieżne, psie zaprzęgi, wspinaczki po zamarzniętych wodospadach, jazda na łyżwach, paragliding, nauka telemark?u czy pływanie.

Dla osób pragnących zregenerować swoje siły po ciężkim dniu dostępne są liczne centra spa & wellness wyposażone w baseny, jacuzzi, sauny klasyczne, fińskie i tureckie, masaże i zabiegi pielęgnacyjno-relaksacyjne na twarz i ciało. Jeśli komuś natomiast brakuje ruchu może wybrać się na wycieczkę do wspaniałego Parku Krajobrazowego Adamello – Brenta, gdzie 450 km ścieżek górskich daje niepotwarzalną okazję na zagłębienie się w ten dziki i majestatyczny krajobraz.

Również rodziny z dziećmi nie będą musiały się nudzić, gdyż rozmaitość atrakcji zapełni cały wolny czas. W każdym hotelu znajdują się kluby dziecięce, gdzie pociechy z innymi dziećmi mogą bawić się i rozrabiać dowoli. Ponadto atrakcje w Parku Adamello Brenta, dzięki którym najmłodsi uczą się o naturze, górskie minikluby, wiele aktywności sportowej, farmy dla zwierząt i muzea zaprojektowane specjalnie dla dzieci. I oczywiście czego nie może zabraknać w zimowym kurorcie szkółki nauki ski/snb dla dzieci.

Natomiast na starszych entuzjastów zimowych sportów czeka moc wieczornej rozrywki. Niezliczona ilość barów, klubów i dyskotek zapewnia dobrą zabawę przy rytmach klubowej muzyki do białego rana.